Lavabolar Ürün Modelleri

Turkuaz Seramik Klozetlerde Yeni Teknoloji

Doğal kaynaklarımızın her geçen gün biraz daha azaldığı günümüzde doğayı korumak adına daha az su tüketimi için,  ürünlerimizi kullanacak tüm dostlarımıza 4,5 litre su ile yıkama yapan klozetlerimizi ve bunlara uygun çift kademeli rezervuar iç takımlarını öneriyoruz.

——–

TURKUAZ SERAMİK SIR’LI LAVABOLAR 

 CLEAN PLUS ÖZELLİĞİ

Bayiliğini yaptığımız turkuaz seramik tarafından özel bileşimli Sır’ın pişmiş ürünün yüzeyine ikinci defa uygulanarak tekrar pişirilmesi sonucunda seramiğin yüzeyinde bulunan gözle görülmeyecek kadar ufak gözenekler kapanarak pürüzsüz bir yüzey haline getirilir. Diğer taraftan bu uygulama sounucunda ürünün yüzey gerilimi artar. Böylece su yüzeyden daha kolay kayar hale gelir. Bu sayede bakteri yağ ve vb. kir ve mikropların tutanacağı yerlerin büyük bir kısmı yok olur. Bu da ürünümüzün daha zor kirlenir daha kolayca temizlenir hale gelmesine olanak sağlar.

CLEAN ACTİVE ÖZELLİĞİ

Yeni geliştirdiğimiz clean active teknoloji gümüş iyonlar kullanılarak geliştirilen sır sayesinde banyo ve tuvaletlerimizde hijyeni en üst seviyeye taşıyor. Bu iyonlar sayesinde clean active teknolojisi uyguladığımız ürünleride ürünün yüzeyine tutunan mikroplar imha edilerek çoğalmaları engellenmekte. Böylece % 99 koruma sağlanmaktadır. Bu uygulama üretimi yapılan tüm ürünlerimize uygulanabilmekte olup özelliğini ürünün kullanım ömrü boyunca muhafaza eder.

Lavabo Market Yapı Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret ediniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s